Iekārtojot savu māju ar mēbelēm, mēs tiecamies radīt «ligzdiņu», kur mums būs komfortabli un mājīgi. Bet nereti pie tā visa neņemam vērā bioenerģētikas likumus. Rezultātā mājā izceļas strīdi, haoss, bet brīžiem tā iemītniekus uzveic slimības. Lai izlabotu situāciju, ieklausieties Fen Šui parapsihologu un speciālistu padomus.
Vispirms, palūkojieties apkārt. Droši vien jūsu dzīvoklī ir pilns nevajadzīgu mēbeļu, kuras vienkārši žēl izmest. Nekavējoties atbrīvojieties no grabažām! Ja mājoklis piekrauts ar mantām, dzīves enerģija nevar brīvi cirkulēt tajā, no šejienes arī dažādas nepatikšanas.
Bet, ja jums maz vietas vai nepietiekami daudz naudas? Iegādājieties daudzfunkcionālas mēbeles: piemēram, krēsli, kuri viegli pārvēršas gultās vai galdiņos. Tiesa, tās ir mēbeles „visām dzīves situācijām, kā zināms nav mūžīgas, bet, no otras puses, tās nemaksā dārgi.....
Aptuvena mēbeles dzīvotspēja – 10 gadi. Pēc tam to vajag mainīt, jo tā ir izsmēlusi savu enerģētisko potenciālu. Ja kaut kādu iemeslu dēļ nav iespējams, nomainiet vismaz gultai matraci.
Daudzi turīgi cilvēki iegādājas savai mājai antikvāras mēbeles. Tomēr pret antikvariātu vajadzētu attiekties ar lielu piesardzību, īpaši, ja jūs nezināt par senlietu izcelsmi.
Simtgadīga kumode vai spogulis katrā ziņā uzsūcis sevī pietiekami enerģētikas, to skaitā arī negatīvu. Vēl jo vairāk – dažreiz bijušie saimnieki apzināti tiek vaļā no priekšmetiem, kuri nes nelaimi. Tāpat bīstami lietot mēbeles, kuru agrākie īpašnieki nomira no smagas slimības vai dramatiskos apstākļos. Īpaši nerekomendē gulēt uz antikvārām gultām: miega laikā mums izstrādājas ciešs kontakts ar citu pasauli. Pēc iespējas - labāk nopērkat mājās jaunas mēbeles. Daudz lielāku uzmanību pie tā ir jāpievērš guļamvietai. Ļoti svarīgi pareizi aprēķināt izmērus. Citādi jūs būsiet slikti izgulējušies vai nu jums pa naktīm sāks rādīties murgi. Gadās, ka gulta ir pārāk īsa priekš ražena auguma ģimenes locekļa, un kājas nokarājas no tās. Tāda situācija nereti bija sastopama mūsu valstī totālā deficīta gados. Tagad ir daudz firmas, kuras taisa mēbeles pēc pasūtījuma un palīdzēs atrisināt jūsu problēmas.
Brīžiem cilvēki dod priekšroku pirkt milzīgas gultas, kurās burtiski var noslīkt. Pārāk brīva loža arī nebūt nesekmē biolauka harmonizāciju. Mēs esam neizpratnē, no kā grozāmies bezmiegā tādā, liekas ka, ērtā, platā gultā. Pamēģiniet gulēt nevis dīvānam pa vidu, bet vienā no malām. Tad enerģija cirkulēs normāli.
Vientuļi cilvēki nereti guļ vienvietīgās šaurās gultās, spriežot tā: „ Priekš kā man vienam plata gulta? Apprecēšos, tad...” Tā, pieņemsim, kamēr jūs esat aizņemta mācībās, personīgo dzīvi vēl var atlikt «uz pēc tam». Bet lūk meitene kļūst par nobriedušu sievieti, bet jauneklis par vīrieti pašā spēku plaukumā, bet guļ kā agrāk uz «pārgājienu kojas». Jūs laiku pa laikam ar kādu satiekaties, tikai stabilas attiecības kaut kā neveidojas... Ar seksu jūs nodarbojaties ārpus mājas, vai vecāku guļamistabā (kad viņi nav mājās), vai uz paklāja, bet tikai ne savā gultā. „Viņa tev tāda šaura!” – saka partneris.
Īstenībā tas nozīmē, ka jūsu dzīvē pašlaik nav vietas citam cilvēkam. Gribat, lai situācija izmainītos? Nopērciet divguļamo gultu! Guļat tikai uz vienas malas, un biežāk iedomājieties sev, ka blakus guļ jūsu mīļotais. Raugies, un nostrādās!