Uzdot jautājumu Mani jautājumi Neizlasītie jautājumi
Vēders
Jautājuma apraksts:zakjis [02.06.2009 - 17:00] |
Sveiki!!!
Rakstu Jums jo vēlos pajautāt, kā lai atbrīvojas no riepiņas, kas ir uz vēdera? Varbūt Jūs varat ieteikt kādu vingrojumu vēdera presei.
Es katru dienu griežu rinķi, taisu presītes, lēkāju ar lecamauklu, bet tas viss īpaši nepalīdz.Ar sporta aktivitātēm nodarbojos jau vairāk kā 2 mēnešus.Ēdu veselīgi un samērīgi. Bet no vēdera taukiem nevaru tikt vaļā.
Paldies jau iepriekš!!! |
Speciālista atbilde:
| Viens no lielākajiem mītiem , kas izveidojies iesācēju-sportot gribētāju aprindās, ka trenējot kādu konkrētu muskuļu grupu, tajā zonā tiek dedzināti zemādas tauki. Tas ir mīts!!!
Piemēram, trenējot tikai bicepsu vai tricepsu atsevišķi, jūs tikai nostiprināsiet šos muskuļus, nevis sadedzināsiet šīs zonas zemādas taukus. Tas pats ir arī ar vēdera presīti.
Lai tiktu pie ātrākas “riepas” samazināšanas rezultāta, nepieciešams apvienot aerobos treniņus (skriešana, aerobika, steps, soļošana, velobraukšana, skrituļošana, nūjošana) kopā ar specifiskajiem jūs interesējošās zonas vingrinājumiem (šinī sakarā tā būtu vēdera presīte).
Šeit būs parasts piemērs ikdienas treniņam mājas apstākļos: Treniņš svaigā gaisā, skriešana vai nūjošana pa Rīgas saulainajām ietvēm vai Mežaparka kluso mežu, 30-60 minūtes garš, atkarībā no jūsu fiziskās sagatavotības un veselības stāvokļa. Pēc šāda kaloriju dedzinoša treniņa variet veikt 3 dažādus vingrinājumus vēdera presītei, atstājot to pašu riņķa apļošanu viduklī, kā arī presītes vingrinājumu vēdera apakšdaļai – guļus uz muguras, rokas gar sāniem, plaukstas uz grīdas savienotas kopā zem gurniem, kājas taisnas paceltas augšā, kustība ir sekojoša, ar nelielu vēzienu kājas vēzēt uz augšu, paceļot gurnus no grīdas. Vingrinājuma izpildes laikā galvu no grīdas neceliet augšā. Kā trešo vingrinājumu vēdera zonai variet pildīt klasisko “mājas presīti”- guļus uz muguras, kājas uz dīvāna vai krēsla, plaukstas uz deniņiem, ķermeņa augšdaļas pacelšana līdz lāpstiņu apakšējā šķautne paceļas no grīdas. Katram vingrinājumam veltot 2-3 piegājienus. Un atcerieties veikt arī lokanības vingrinājumus, kas ļaus pēc treniņa savilktajiem muskuļiem tikt atpakaļ savā sākotnējā garumā, kā arī uzlabos locītavu kustīgumu. Ir, protams, arī citi presītes vingrinājumi, bet kā jau minēju, ir grūti saprast vingrinājumu tikai izlasot tā aprakstu, to nepieciešams redzēt.
Šādi, apvienojot aerobos vingrinājumus ar spēka vingrinājumiem, liekais svars pakāpeniski kritīsies un ar laiku sāksiet manīt savas vēdera presītes aprises.
Redziet, tā saucamā riepa nerodas vienā dienā, tā arī vienā dienā nepazudīs. Nepieciešama pacietība un laiks, un kārotais rezultāts tiks sasniegts. Ja steigsieties, visdrīzāk izdarīsiet kādu kļūdu, vai arī aiz nepacietības zaudēsiet dūšu turpināt pašattīstības ceļu.
Tik uz priekšu!:yeah: |
|
Pievienot Kleoo.lv favorītos |