Speciālista atbilde:
|
Šis jautājums drīzāk ir domāts psihologam. Bet varam mēģināt arī no austrumu viedokļa paskatīties. Protams, situācija ir pārāk nopietna, lai to atrisināt mājaslapas formātā, tāpēc noteikti iesaku griezties pie konsultanta. Tāpēc, tikai dažas pārdomas.
Dzīvības Enerģijas līdzsvara trūkums, kas rodas tad, kad divi vairs nav „viena miesa”, ir ļoti nopietna problēma, tāpēc gan pie mums, gan Austrumos uz laulības pārkāpšanu skatās negatīvi. (Kaut arī – vēstules sākumā ir jau visi attaisnojumi tā kā uzrādīti, nu neesmu vainīgā, tā sanāca).
Spriežot pēc rakstītā, Jums nebija domu atgriezties pie vīra, bet tikai „pielikt punktu” attiecībās ar šo puisi. Tāpēc kā greizsirdīgs. Cik saprotu, Jūs pat pavisam šķirties no viņa negribat – „kaut kāds jūtas pret viņu ir”. Psiholoģijā tas ir tā saucamais „Lauku Tantiņas sindroms”, kad paciente ne visai skaidri saprot, ko grib, un cenšas saglabāt pat to traucējošo („a ja nu pavisam neviena nebūs? Lai kaut tāds ir ...” Tāda Lauku Tantiņa ap sevi veido pasauli, pilnu ar konfliktiem, tāpēc, ka cenšas būt tā gudrāka un viltīgāka, un rezultātā apkrāp pirmkārt sevi).
Apzinoties šo problēmu ir jāizdara izvēle – vai es eju mājās, atpakaļ ģimenē, vai turpinu meklēt sev mīļākos, tikai ne greizsirdīgus? Šī izvēle ir svarīga tāpēc, ka mainīsies prāta nostāja un, līdz ar to, arī Jūsu Dzīvības Enerģija un attiecības ar Dievu un pasauli. Līdzīgais pievelk līdzīgo, tāpēc apkārtējā pasaule Jums vai nu palīdzēs, vai traucēs Jūsu mieru.
Tātad, šajā situācija Jums jāpieņem ļoti precīzs lēmums. Izvēle ir tikai – ar viņu, vai ar vīru. Nekāds trešais variants neder. Ignorēt 3 nedēļas jau mākat– brīnišķīgi! Tā turpināt. Ignorējiet arī tālāk. Jo „kaut kādas jūtas” ir tikai un vienīgi hormonu iedarbība, ko cilvēki bieži jauc ar mīlestību. (Puisim, redz’, ir tik daudz „mīlestības”, kā pat vecajā busiņā savu sievieti ieslēdzis. Paskatieties no malas, cik pazemojoši, un cik ilgi vēl to visu var paciest!) Ak, „mīļākais” draud ar pašnāvību? Tā ir tā saucama šantāžas uzvedība, kas ir domāta psiholoģiskam spiedienam. Ja atkal vēlēsies lēkt pa logu, varat mierīgi teikt „tā ir TAVĀ izvēle”. Var piedāvāt izsaukt policiju vai ātro palīdzību. Jo, ja Jūs esat pieņēmusi īsto un patieso lēmumu, Jums ir tiesības griezties pēc palīdzības. Gan pie psihologiem, gan pie ārstiem, gan policijā, gan pie vīra, gan pie Dieva.
|